عمارت اشکانی اصفهان

اتاق ماساژ
کافی شاپ
رستوران
وای فای رایگان

اقامتگاه سنتی در اصفهان عمارت اشکانی

اقامتگاه سنتی عمارت اشکانی در قلب پایتخت فرهنگ و تمدن ایرانی و مهد معماری اصیل مشرق زمین، در بافت سنتی اصفهان بنا نهاده شده است. این اقامتگاه سنتی برگی از اوراق هویت شهریست که خود به تنهایی نیمی از شناسنامه ی فرهنگ و اصالت ایرانی است. اقامتگاه سنتی عمارت اشکانی در اصفهان با دارا بودن ۹ باب اتاق اعم از: دوتخته، سه تخته و شش تخته و با ظرفیت ۳۰ نفر و همچنین امکاناتی از قبیل: رستوران،کافه سنتی، اینترنت وایرلس ، اتاق ماساژ و … و با هدف ارائه ی خدماتی متمایز و البته مقرون به صرفه در شهر اصفهان مورد بهره برداری قرار گرفت تا بتواند سالانه جمع کثیری از مسافران داخلی و گردشگران خارجی را میزبان باشد و به حق توانسته میزبان شایسته ای خصوصا در امر توریسم باشد و میهمان نوازی به سبک ایرانی را به زیباترین شکل ممکن به نمایش بگذارد و تمام اینها میسر شده بخاطر وجود پرسنلی متعهد و آموزش دیده و مدیریتی شایسته در این هتل . همجواری با جاذبه های تاریخی از قبیل: بازار قدیم اصفهان، مسجدجامع اصفهان،مناره چهل دختران و میدان نقش جهان از دیگر دلایل محبوبیت این اقامتگاه سنتی در میان مسافران و گردشگران می باشد. هم چنین یکی از خدمات جالب و مهم اقامتگاه عمارت اشکانی داشتن اتاق ماساژ و ماساژور حرفه ایی می باشد که در یک فضای کاملا سنتی و آرام این محیط را فراهم آورده است تا مسافران و گردشگران بیشترین لذت را سفر خود ببرند.

هم چنین این اقامتگاه سنتی در اصفهان خدماتی از جمله ترانسفر فرودگاهی ، گشت های اصفهان ارائه می کند که جهت رزرو و درخواست خدمات با دفتر رزرواسیون گروه گردشگری ویکند به شماره ۰۹۱۳۲۲۹۹۰۹۵ – ۰۲۱۲۸۴۲۹۵۰۶ تماس حاصل فرمایید.

در صورت انجام رزرو به صورت آنلاین رزرو شما پس ۳ الی ۱۲ ساعت تایید خواهد شد.(جهت مشاهده قوانین و مقررات رزرو هتل و اقامتگاه سنتی کلیک نمایید.) جهت مشاهده سایر اقامتگاه های ستنی و هتل های اصفهان اینجا کلیک کنید.

نمای کلی هتل

اتاق شاه نشین
اقامتگاه
عمارت اشکانی
عمارت اشکانی
عمارت اشکانی
اقامتگاه
عمارت اشکانی
عمارت اشکانی
عمارت اشکانی
250,000تومان

هرشب

اتاق شاه نشین اقامتگاه سنتی عمارت اشکانی

یکی دیگر از ویژگی های اقامتگاه سنتی عمارت اشکانی دارا بودن اتاق شاه نشین است که دارای  فضایی شاهانه و مجلل که به صورت کاملا اختصاصی ست به گونه ایی که یک درب ورود به حیاط اصلی اقامتگاه دارد و یک درب ورود به درب ورود و خروج اقامتگاه و دارای حیاط کاملا اختصاصی با فضایی دلنشین و آرامش بخش برای دوری از دغه دغه ها و هیاهوی شهری ست . تصویری از اتاق شاه نشین و فضای زیبای اقامتگاه سنتی عمارت اشکانی. هرینه اتاق شاه نشین با صبحانه ۲۵۰/۰۰۰ تومان می باشد.

اتاق دو تخته
اقامتگاه سنتی
اقامتگاه سنتی
اقامتگاه سنتی
اقامتگاه سنتی
عمارت اشکانی
اقامتگاه سنتی
اقامتگاه سنتی
اقامتگاه سنتی
اقامتگاه سنتی
عمارت اشکانی
160,000تومان

هرشب

اتاق دوتخته اقامتگاه سنتی عمارت اشکانی

اقامتگاه سنتی ویژگی که دارد این است که شما را به گذشته می برد و از دغه دغه های امروزی شما را دور می کند یکی از اقامتگاه سنتی اصفهان عمارت اشکانی می باشد که اتاقی که در این تصویر می بینید یکی از اتاق های دوتخته اقامتگاه سنتی عمارت اشکانی می باشد. به همراه تصویری از اتاق ماساژ و صبحانه لذیذ اقامتگاه سنتی عمارت اشکانی. هزینه اتاق دو تخته با صبحانه ۱۶۰/۰۰۰ تومان می باشد.

تماس با ما

Isfahan, Isfahan Province, Iran

09132299095

info@weekendgp.ir